Puiki specialistė ir labai malonus žmogus. Po operacijos jaučiausi labai pasimetusi, atrodė kad man pačiai nebepriklauso mano kūnas – elementariausi dalykai gąsdino, bijojau susižeisti. Po susitikimo su Agne viskas susideliojo į savas vietas ir labai greitai pasijuto progresas gijimo link. Labai rekomenduoju